Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez lehet vas allergia? További...

Ez lehet vas allergia? További lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, a nyakamon van egy piros folt ami kb. úgy ott van már 1-2 akár 3 éve is, eddig nem zavart de most frizurát váltottam és hátul is le van nyírva 1 centisre a hajam és nagyon látszik, azt mondta nekem valaki hogy ez lehet vas allergia, szerintetek? Nem fáj ha hozzáérek tapintása is ugyanolyan mint a rendes bőré csak ugye vörös.. Mitől lehet ez?
2014. febr. 11. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Idegességtől, kiválthatja ezt hajsampon is. Samponmárkát mikor cseréltél le utoljára?


Allergológushoz menj el ott csinálnak egy-két tesztet és kiderül minden allergiád.

2014. febr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából azóta váltottam samponmárkát szóval nem hiszem hogy attól lenne, és ha nem mutat ki az allergia tesztem sem ki semmit? Akkor kihez fordulhatnák?
2014. febr. 11. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!