Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » SOS! Nagyon allergiás vagyok,...

SOS! Nagyon allergiás vagyok, kilépni nem tudok a lakásból mert éjjel nappal folyamatosan trüsszögök, és ugyebár egsyebek?

Figyelt kérdés

Mit tegyek? Hiába a sok allergia elleni bogyó, vitamin, semmi nem hat. Nincs valami tuti szuri vagy bármi? Ha létezik hogy lehet megkapni? (nincs pénzem)


Ígynem tudok ügyet intézni sem, nem látok ugye áldott kötőhártyagyulladás, hiába az antibiotikum is...



2014. márc. 20. 10:41
 1/10 moonlightsentinel ***** válasza:

Milyen gyógyszert szedsz?

Orvosnál voltál?

2014. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az antihisztaminokat még a tünetek megjelenése előtt el kell kezdeni szedni. Most is hatni fog, csak kell neki idő - mert az a hisztaminmennyiség ami már eddig felszabadult, a véredben van és tüneteket okoz. Az antihisztamin a hisztamin felszabadulását gátolja, tehát panaszaid enyhülni fognak.
2014. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Andizsuzsi ***** válasza:

Antibiotikum nem használ allergiára. ha te azt kaptál az orvostól, akkor nem allergiás vagy.

A kérdéseidre allergológiai szakrendelésen tudnak választ adni.

2014. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem sürgős segítség kell, nem tudok se kimozdulni a lakásból (egyéb betegségeim is vannak) az allergológiára pedig hónapokat kellene várni amúgy is.
2014. márc. 20. 12:23
 5/10 moonlightsentinel ***** válasza:

Bakker most komolyan mit vársz?!

1. Antibiotikumot szedsz allergiára, ez már önmagában elég WTF.

2. Kérdeztük, hogy milyen gyógyszert szedsz, nem válaszolsz, pedig többféle hatóanyagú allergiás gyógyszer is van! Nem válaszolsz, csak írogatod, hogy neked sürgősen kell segítség!

3. Egyéb betegségeid is vannak, de nem írod le mi, nehogy véletlenül információhoz jussunk, és esetleg segítséget tudnánk adni! Most komolyan, ilyen ködös egyéb betegségekkel ki mer bármit is mondani azon kívül, hogy irány az orvos?!


Hát tudod mit, ha ilyen hülye vagy, és ilyen sürgős, akkor hívd ki a mentőt bameg! De ha lehet, nekik se mondj semmi információt, csak legyél ilyen titokzatos!

2014. márc. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Gyógynövényeket próbáltál már? Sok ismerősömnek beváltak.Egyéb problémákban is segíthetnek. Jobbulást!
2014. márc. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Andizsuzsi ***** válasza:
53%
Gyógynövényeket nagyon nem javasolnám senkinek, akinek kivizsgálatlan allergiája van. Nagyon remek anafilexiás sokkot lehet kapni egy "jól megválasztott" gyógynövénytől.
2014. márc. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ha éredekel...

facebook.com/osszefogasreniert

itt megtaláljátok a többi betegségeimet is.és a gygyszereket isamit szedek/szednem kéne


tudom mikre vagayok allergiás (gyakorlatilag az összes virág fű fa szőr por minden). várnék a csodaszerre! :)

2014. márc. 21. 12:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Ki kell hogy ábrándítsalak: csodaszer nincs!

Viszont azok akik írták, hogy próbálkozz gyógynövényekkel, nem véletlenül írták azt amit. Kezdjük ott, hogy az allergiát a levegőben terjedő virágpor okozza, azaz, ha te megfőződ a teát a növényből, akkor az égvilágon nem lesz anafilaxiás sokkod. Ha szeretnéd kezelni tartósan az allergiádat, akkor válaszd ki, hogy mikre vagy a legjobban, és azokkal kezd. Nemrég olvastam, hogy végeztek egy kísérletet, a mogyoró allergiás emberekkel, méghozzá úgy, hogy elkezdték az ételükbe adagolni a mogyorót minimális mennyiségben. szépen lassan egyre többet adtak nekik, majd a végén odáig jutottak, hogy mindenféle gond nélkül akár 5 szem mogyorót is képesek voltak megenni. Pedig a mogyoró allergia az tényleg az a fajta amitől bajod lehet ha eszel belőle.

Aztán vegyük például a népi gyógymódokat. A kecske, az minden kutyafülét megesz, amit a kertben talál, és nem csak azért, mert éhes. Hanem azért, hogy amikor jön a gida, akkor a teje tartalmazza az immunitást biztosító anyagokat a növények ellen, mivel a kis kecskének alig van valami védekező képességük.

Mellesleg ha mindenre allergiás vagy miért élsz még? fogadni merek, hogy voltál egy allergia teszten, ahol azt mondták, hogy mindenre az vagy, és azóta ez van. Eltaláltam ugye? Képzeld már 4 ismerősöm is volt ugyan ezen a vizsgálaton, ebből 2 asztma miatt, és képzeld nekik is ugyan ez az eredmény jött ki, pedig kutya bajuk.

Szóval ess neki a népi gyógymódoknak, az antibiotikumokkal állj le, mert a leghosszabb szedési idő is csak 7 nap, azon túl már káros. Elvégre a nevében is benne van. A teákkal pedig érdemes gyenge főzettel kezdeni. Meg nem árt egyeztetni a dokival is...

2014. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez kimaradt: A kecske tejjel is hatásosan tudod kezelni a egyes allergiákat, azt már leírtam miért ;)
2014. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!