Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Száj körüli piros foltok...

Száj körüli piros foltok mitől lehetnek?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, pár hónapja az ajkaim mellett/alatt pirosas foltok jelentek meg. Nem pattanások, nem is ahhoz hasonlók, hanem ott pár négyzetcentiméteren a bőröm pirosabb. Eleinte valami allergiás reakcióra gondoltam, és hogy majd biztos elmúlik pár napon belül, de nem múlt. Azóta ott vannak. Nem annyira zavaró, de azért mégiscsak tudni szeretném mi okozza. Talán valami ekcéma lehet? Tudom így látatlanban elég nehéz megállapítani, de azért tudna valaki segíteni, mégis mi lehet ez és hogy tudnám eltüntetni? Ha szükséges, küldök képet privátban.


Köszönöm előre is!



2014. máj. 11. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok bőrgyógyász, de ilyesmire tippelek: [link]
2014. máj. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Talán van némi egyezés, bár nekem soha nem fáj, nincs égető érzés. Rákerestem és a képeken amiket találtam, sokkal durvább a helyzet, nekem alig észrevehető, semmi kiemelkedő pattanásszerű képződmény nincs a bőrömön, csak egyszerűen egy kicsit pirosabb, mint máshol. Néha észreveszem, hogy elkezd egy kicsit ott hámlani a bőr, de aztán ugyanúgy pirosas marad utána...
2014. máj. 11. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!