Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A héten megtudtam, hogy étel...

A héten megtudtam, hogy étel intoleranciás vagyok a finomlisztre. Mivel tudnám helyettesíteni kenyérbe (kenyérsütő), panírba, rántás-habarásba, stb?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Finomlisztre vagy gluténre?
2014. jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na ez egy jó kérdés. Annyit mondtak, hogy finomliszt.
2014. jún. 9. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mindenképp! Mert nem mindenben van fehérliszt, amiben található glutén. Nagyon nem mindegy mire vagy allergiás. Ha a gluténra (Ami valószínű) akkor gluténmentes liszt :)
2014. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem. Csak a bl-55-re. A kenyérben bl-80 van, azt ehetek, de a többit mivel lehet helyettesíteni? Ha kukorica-, vagy rizslisztet használok a főzéshez, az ugyanúgy viselkedik, mint a finomliszt?
2014. jún. 13. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondhatunk itt hülyeséget is, érdeklődj háziorvosnál, vagy eü-s ismerősödnél :) biztosan szívesen szólnak róla pár szót.
2014. jún. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kértem időpontot dietetikushoz, kaptam is. November 5-re! Vicces :) Azt hiszem, keresek egy magánrendelőt.
2014. jún. 22. 07:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Szép... addig meg csúnyán szólva halj éhen :/ Mindenképp keress fel egy magánrendelőt, ha megteheted. Bizonyára ott szívesebben is segítenek neked, mint ott ahol a semmiért dolgoznak szinte :)) ezt ugye tapasztaljuk eü.-ben mindenhol.
2014. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!