Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Piros, pattanásszerű kiütések...

Piros, pattanásszerű kiütések a végtagokon! Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
A munkámból kifolyólag kénytelen vagyok hosszúnadrágban lenni, ám azokon a helyeken ahol nem levegőzik megfelelően a bőröm, ilyen piros kiütések jönnek ki amelyek leginkább a pattanásra hasonlítanak. Sajnos annyira csúnya és zavaró, hogy már itthon sem viselek rövidnadrágot. Sok módszert kipróbáltam már...Pl: naponta többször zuhanyozni, hintőporokat, krémeket, stb. de semmi nem vállt be! Ha 30 fok felett van a hőmérséklet még a karomon is megjelennek ezek a kiütések, annak ellenére, hogy rövid ujjú póló van rajtam. Ha valaki tud valami hatásos gyógyírt erre, akkor legyen szíves megosztani velem! Előre is köszönöm!

2014. jún. 10. 15:55
 1/1 Beltazor91 válasza:
Ha allergia, akkor kálcium pezsgőtabletát ajánlok. Sztem menj el orvoshoz, kaphatsz ott anti-hisztamint, ami csökkenti akár teljesen megszüntetheti is a tüneteket.
2014. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!