Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Egy ilyen allergiával mit...

Egy ilyen allergiával mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Tejcukor

Sertéshús

Tojás fehérje

Tojás sárgája

Méz

Am. mogyoró

Rozsliszt

Bab

Alma

Higany

Ólom

Vas

Pisztácia

Kóla

Fahéj

Candida

Élesztő

Szalicil

Fekete bors

Nyírfa

Klorid

Nitrát

Antimon

Kadmium

Ón

Kobalt

Ezüst



2014. jún. 11. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt orvos állapította meg, vagy valami kókler? Mert több sebből vérzik.
2014. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de tényleg nem úgy tűnt, mintha a helyzet magaslatán állna.
2014. jún. 11. 21:09
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt már csak tudod, hogy orvosi laboratóriumi vizsgálat eredménye ez vérvétel után, vagy valami természetgyógyásznak nevezett sarlatán állapította meg a szemedből, mosolyodból, füled állásából stb...?
2014. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az utóbbi. Azt orvos azt mondtam, hogy amikor legutóbb volt allergia vizsgálatom (kb 9 éve)kb mindenre allergiás voltam, ezért nem csinálja meg újra a tesztet, mert úgyse múlik el.
2014. jún. 11. 21:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Amiket írtál, azok közül majdnem a fele szennyezőanyag, ezeket kikerülheted, ha bioélelmiszert veszel, vagy ha kerted van, magadnak otthon termelsz. A többi nélkül meg simán el lehet lenni. Rengeteg egyéb élelmiszer van, amit ehetsz. Csirkehús, pulykahús, halak, rengetegféle zöldség és gyümölcs, krumpli, rizs.... Nem értem a problémát. Én nem vagyok allergiás semmire, de simán elélek anélkül, hogy akár kólát, akár amerikai mogyorót ennék.
2014. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Engem a tejcukor érint a legérzékenyebben, rengeteg tejterméket eszek, most át kell állnom laktózmentesre, + tojás és élesztő is sokmindenbe van. Az almaevéssel is le kell állnom ez alapján :(
2014. jún. 11. 21:30
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy táblázat a tejtermékek laktóztartalmáról. Ha az alját megnézed, elég sok sajtfélében alig van.

2014. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9 éve milyen allergiavizsgálatokat végeztek, mert a felsoroltak 2/3-át a standard vizsgálat nem méri.
2014. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
9 éve asztmás allergiát, de azt már kinőttem szerintem, most volt fogászati allergia teszt is. Ez most annak az eredménye amit a sarlatán csinált ma.
2014. jún. 11. 22:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogy végezte a vizsgálatot a természetgyógyász? Ezek általános allergének amiket felsoroltál. Egyáltalán nem biztos, hogy mindre allergiás vagy. Vannak megbízható allergiavizsgálatok.
2014. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!