Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez mi lehet, alergia? Kép csat.

Ez mi lehet, alergia? Kép csat.

Figyelt kérdés
Apró pici pöttyök, tegnaptól egyre több van, de csak a csuklómon, alkaromon és mára a nyakamon jelentek meg. Néha egy igen picikét viszket csak, szinte alig.Pár napja meggyel dolgoztam, (vizben nyulkáltam és persze volt benne rossz penészes is esetleg ez okozhatta hogy beszivodott a borombe?egyszer volt még mikor kutyát furdettem és abban a koszos vizben nyulkaltam akkor lett ilyen.Allergolognál voltam, amire kivizsált semmire nincs alergiám. akkor ez mi lehet?
2014. jún. 20. 22:32
 1/4 A kérdező kommentje:
2014. jún. 20. 22:34
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem et sima csalán kiütés pár óra alatt elmúlik de ne vakard mert akkor egyre jobban elkezd viszketni
2014. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokat érte erős napsütés, lehet attól van.

Ilyenkor nyár elején nekem is néha meg szoktak jelenni, amikor kezd megjönni a színem. Én ezt figyeltem meg. 1-2 nap alatt elmúlik nekem.

2014. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat. talán mára már jobb. kalcium krémmel kenem, remélem elmulik
2014. jún. 21. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!