Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kiválthat-e ekcémát bizonyos...

Kiválthat-e ekcémát bizonyos személy?

Figyelt kérdés
Barátnőm ekcémás és csak akkor jön ki rajta, miután találkozunk. Másfél hónapja váltottam mosóport (denkmit - mindenmentes), öblítőt azóta nem használok és semmi változás.

2014. jún. 27. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy zavarban van és idegesebb? Attól is elő tud jönni.
2014. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jajj, ne beszélj már hülyeségeket, ezt se sem gondolhatod komolyan. :D
2014. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A stressz is elő tudja hozni az ekzémát, olvass utána kedves 2. válaszoló. Ha nem régen vagytok együtt, akkor lehet, hogy zavarban van és ezért stresszel.
2014. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
[link] ha nem atópiás ekzémája van, én kérek elnézést. Akkor tovább kell gondolkodni, hogy mi az, ami kiválthatja
2014. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"A stressz is elő tudja hozni az ekzémát, olvass utána kedves 2. válaszoló."


Nem neked mondtam, hogy hülyeség, hanem a kérdésre.

Pontosan tudom, milyen az ekcéma, kicsi korom óta küzdök vele!

Egy bizonyos ember nem válthatja ki! A stressz általánosságban igen, mivel - mint minden ilyesmi - gyengíti az embert és az immunrendszert.

2014. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor bocs, hogy magamra vettem. Remélem nincs harag.
2014. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor meglátjuk a vizsgaidőszak után. De ha stressz, akkor miért nem jön ki pusztán amiatt?
2014. jún. 27. 19:59
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert az ekzéma egy úgynevezett multifaktoriális betegség, azaz több tényező együttes fennállása kell ahhoz, hogy tünetek alakuljanak ki. Nagyon összetett betegség, még ma is intenzív kutatás tárgya.
2014. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A vizsgák után remélem elmegy bőrgyógyászhoz és nem hagyja annyiban. Sajnos én tudok már többet tenni a betegség ellen. Legfeljebb még a szappannal, arcszesszel, borotvahabbal kísérletezhetünk.

2014. jún. 27. 20:20
 10/14 A kérdező kommentje:
*Sajnos én nem tudok már többet tenni a betegség ellen.
2014. jún. 27. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!