Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ott jön ki a kiütés, ahol...

Ott jön ki a kiütés, ahol hozzáérek a bőrhöz? Volt már valakinek olyan kiütése, ami előjött, majd elmúlt, aztán máshol kijött, majd elmúlt? Olyan hólyagszerűek, de maguktól elmúlnak 10-20 perc alatt. De viszketnek.

Figyelt kérdés
Már 3 napja ez van, reggelre semmi nincs rajtam, aztán elkezdenek kijönni, ahol hozzáérek a bőrömhöz. Úgy látom napra napra kevesebb jön ki.
2014. júl. 4. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Tehát ott jön ki a kiütés ahol megnyomod? Ez valószínűleg a csalánkiütés egyik formája, ún. fizikai urticaria. Meg kellene mutatni bőrgyógyásznak, aki tud adni gyógyszert, ami csökkenti a viszketést és a tüneteket.
2014. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem de 5 orvos nem tudta megmondani mi a bajom..

Egyik szerint sok epret ettem( már 1 éve nem ettem epret,pár hónapja van ilyenem), másik szeront a nap moatt van, vagy fehérjére vagyok érzékeny srb. Nekem nem megnyomni kell hanem marni" de olyan, magàtól is ki szokott jönni.

2014. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!