Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Előfordulhat az, hogy a...

Előfordulhat az, hogy a leégésre vagyok alergias?

Figyelt kérdés

1hónapja elmentem szoliba,leegtem termeszetesen..Elso este szenvedtem masnap napkozbe azon kivul hogy rak voros voltam semmi bajom nem volt ,viszont estere kibirhatatlan viszketes tort ram.Helyenkent belenyilalt a testembe a viszketes,felugrottam olyankor allandoan.Irritalta a boromet.1,5orat alltam a hideg zuhany alatt mert mashogy nem maradtam meg de igy is a poklok poklat eltem at..1,5 ora utan jott ki az ugyelet ,nyugtatot kaptam es calciumot .Azonnal elaludtam masnap semmi bajom nem volt.

Szombaton strandolni voltunk ,leegett a hatam es a mellkasom tegnap szenvedtem kicsit miatta mert fajt de ma..ugyanaz tortenik viszket es pont ugyaniugy ,fenistilel bekentem magam es ittam gyorsan calciumot de nem hat kezdek nyugtalan lenni mert egyre jobban viszket.

Alergias lennek a leegesre??

Ez a ket esett elott soha nem volt ilyen problemam pedig sokszor leegtem mar eletemben..

20L



2014. júl. 7. 19:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!