Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetseges hogy megcsip egy...

ClauClau kérdése:

Lehetseges hogy megcsip egy bogar vagy barmi mas es elviselhetetlenul faj amelyik testreszeden van a csipees?

Figyelt kérdés
Tegnap ilyen este 8korul elkezdett fajni a jobb karom...fenntrol egeszen csak a konyokomig.aztan mar a csuklomig... Nem tudtam egy percet sem aludni annyira nyilalt es fajt-faj... Nem utottem meg.. Nem eroltettem meg nem fekudtem el vagy ilyesmi.. Egyik haverom megkerdezte nem-e csipett meg darazs vagy vmi mas... Es talaltam egy nagy piros csipest a csuklom folott.. Egyszer viszket egyszer csip faj ....Mi lehet a baja a karomnak? Es ugy latom folfele dagad :((((( es nagyon faaj
2014. júl. 17. 05:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Kelj fel szépen és menj el az orvoshoz. Komolyan itt vársz pontos diagnózist, látatlanul, 12 évesektől? Nem is értelek....

Már éjjel elmentem volna az ügyeletre vele..

2014. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!