Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől viszket az egész lábszár...

Mitől viszket az egész lábszáram a combomig?

Figyelt kérdés
A lábamon nagyon halvány pottyok vannak amiket nem is nagyon lehet látni inkább csak amikor a kezemet végig húzom a lábszáramon olyan mintha libabőr lenne, de nem az. Nagyon viszket főleg ha vízzel érintkezek. Olyan egy kicsit mint a pattanás és az egész lábszárom a combomig végig tele van. Nemrég voltam nyaralni a családommal és lehet hogy az üdülőben volt valami amire talán allergiás vagyok de anya szerint nem allergia. Én már arra is gondoltam hogy az epilátor miatt van.. De ezt a lehetőséget is kizártam mert már 1 éve epilálom a lábam.. A konyokomon is van néhány ilyen kiütés. Nagyon viszket. Mit tegyek? 2 hétig nincs a háziorvosom. :/ :/

2014. aug. 21. 20:59
 1/3 anonim válasza:
sztem az epilátor miatt. Begyulladtak a szőrtüszőid. kend be testápolóval vagy kamillás vízben fürödj meg. :)
2014. aug. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy az epilátor miatt mert 2 hete volt epilálva a lábam és még csak kb.4 napja jottek ki ezek a pottyok. Olyanok ezek a pottyok mint libabőr.. tele van vele az egész lábam és nagyon viszket.... de azét koszonom a válaszodat és megpróbálom.
2014. aug. 23. 17:50
 3/3 A kérdező kommentje:
megpróbálom a kamillás vízben fürdést.
2014. aug. 23. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!