Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetséges a krumplíra allergi...

Lehetséges a krumplíra allergiás lenni?

Figyelt kérdés
Ha krumplit eszek,fáj a gyomrom és roszul vaok de a tejet nembírja a gyomrom. A krumpliba rendes vaj van,de azt ettem reggel is. 4hete krumplit ettem torve,és azóta hányinger,hasi fájdalom, és lázam volt. Járok orvosokhoz de senki nem tud semmit. Minden jo,a vizeletemben volt vér de nagyon pici..nemtom mit tegyek,tapasztalat vlkinek hogy mi lehet ez?? :-(
2014. aug. 26. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz allergiás,de egy étkezés után az nem tarthat hetekig.Gasztrora kérj beutalót és ott tudnak neked ételallergiát nézni vérből.
2014. aug. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ma kértem, kivancsi vagyok mi lesz :(
2014. aug. 27. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Még sosem hallottam krumpliallergiáról. Sőt bizonyos gyomorrontásoknál, gyomorkímélésnél pont krumplit adnak főve. Szerintem más lesz az.
2014. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!