Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kiütesek jelentkeztek a...

Licsii kérdése:

Kiütesek jelentkeztek a kezemen. Mit tegyek, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Tegnap a mosógépünk elárasztotta a lakást vízzel és törölközőkkel próbáltuk eltüntetni. Mikor mar sokadszorra csavartam ki a törölközőt éreztem hogy ég és viszket a kezem.Egész este nem múlt el az érzés és mikor ma felébredtem sok apró piros pöttyöt láttam az ujjaim közt a tenyeremen..Mit tegyek hogy elmúljon?
2014. szept. 24. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Hirtelenbe ha van otthon akkor kalcium pezsgőtabletta. Ez többnyire segít az allergiás reakciókon (nagy valószínűséggel erről van szó).

Ha orvoshoz mész első körben ő is ezt fog adni ill. valamit a viszkető, égő érzés ellen (többnyire valami kenőcs).

2014. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Egyébként elmentem bőrgyógyászhoz és nekem kellet kérdezgetni hogy mitől lehet.mindegyik kérdésemre azt a választ kaptam hogy "lehet" "jobb esetben attól" vagyvagyvagy..nem tudott semmit mondani kalciumot irt fel meg valami rázókeveréket és ennyi..erre vártam két órát.-.-
2014. szept. 24. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!