Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Csípett vagy harapott meg már...

Csípett vagy harapott meg már valaki harlekin katica?

Figyelt kérdés
Okoz valamilyen reakciót a bőröd, pl allergiát? Viszket, vagy ég a helye?

#harlekin-katica
2014. okt. 20. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Olyan volt, mint a szúnyogcsípés, másnapra elmúlt. Viszketett.
2014. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 csabika1971 ***** válasza:
Igen harapott már meg a mocskos dög, a pillanatnyi kellemetlenségen kívül semmi következménye nem lett.
2014. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most lepték el a házat ezek a dögök, bejönnek az ablakon keresztül is a legkisebb résen, tele a konyha, nem győzöm őket kidobálni. Azért félek, mert nekem a szúnyogcsípés is napokig viszket és rondán megduzzad.
2014. okt. 20. 15:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem is megharapott. Nem is látszódott a helye, csak a marás fájt.
2014. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 csabika1971 ***** válasza:

A leggyorsabb módszer, porszívózd össze őket, a porzsákból meg akár egy vödör vízbe is boríthatod őket.

De ez az első év mikor látványosan szenvedünk tőlük. Akkor mi lesz ezután, mert ezek a többivel szemben 2 szaporodnak egy évben. Mi lesz jövőre?

2014. okt. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jövőre még több lesz. :-)

Szerdától talán eltűnnek, mert jön a hideg, de nem szeretném ha most elbújnának a lakásban, ahányszor kimegyek a konyhába mindig látok pár darabot sétálni a függönyön, vagy a falon, pedig már becsuktam az ablakot és kiszórtam amiket eddig találtam. Jó párat találtam összenyomva az ablakkeretben is.

2014. okt. 20. 15:38
 7/13 A kérdező kommentje:
Olyan fura, ahogy kinyitok az ablakot, abban a pillanatban már repülnek be, mintha direkt be akarnának jönni a lakásba.
2014. okt. 20. 15:50
 8/13 csabika1971 ***** válasza:
Mert direkt be akarnak jönni a lakásba! Ne hidd mert ők rovarok teljesen hülyék. Már érzik a téli rossz idő közeledtét, ezért keresik a menedék helyeket ahol elbújva áttelhetnek.
2014. okt. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gyanus is volt, hogy azonnal bejönnek, már azt hittem, hogy valami kiképzett rovarok. :-DD
2014. okt. 20. 16:03
 10/13 anonim válasza:
Itt kb 1 hónapja vannak és csak fent az emeletem.. először mindet megöltem, de mivel volt amikor egy nap 5-öt is elkaptam ezért azóta csináltam nekik egy folyékony szappanos vizes fürdőt egy üvegbe xD és ott hamar kipurcannak.. de amikor meghalnak akkor iszonyú büdösek..fuj utálom!! Éjszaka is sokszor felriadok arra hogy a fejem fölött zümmög 1-2 undorító bogár... volt amikor arra keltem hogy az arcomon mászik egy! Ja.. ez a katicautálat ott kezdődött hogy az egyik rárepült a barátom karjára, odaszalatt a sebéhez és szó szerint kiharapta úgy hogy vérzett!! :@ senkinek nem kívánom!! Szóval ajánlom mindenkinek az üvegbe gyüjtést vagy a pórszívózást.. de lehet hogy még a bogárragasztó is jó lenne.. próbáljátok ki!!! ;) Sok sikert!
2015. márc. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!