Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogy működik egy allrgia...

Hogy működik egy allrgia vizsgálat?

Figyelt kérdés
Hol ingyenes? A háziorvosom küld el? Tejfehérje allergiás vagyok.

2015. jan. 21. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha magadadtol mész akkor ugy tudom nem ingyenes.


van az a modszer hogy érzékelöket raknak az ujjadra,semmit nem kell csinalnod.


és van amikor az ujjadat szurják meg és nézik meg hogy.milyen porra vagy allergiás,vagy ételre.


SZTK ba ingyenes az tuti

2015. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem böködéseset csinálták, az olyan, hogy max 10 féle allergént raknak a bőrödre, meg hisztamint kontrollnak, aztán ha valamelyik bepirosodik, akkor arra allergiás vagy. Ilyesmiket néztek, hogy poratka, pollen, stb... Tejfehérje nem volt. Menj el a háziorvosodhoz, hogy adjon beutalót, ő tudni fogja, hogy hova küldjön.
2015. jan. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy tejfehérjéra allergiás vagy, voltál már allergia vizsgálaton? Mert ha valami kiderül, akkor általában amúgy is beutalják az embert. Engem a gégész utalt be, megszurkáltak egy csomó dologra, sehol nem pirosodott be igazán, és azt mondták, hogy por- és lisztatka allergia. A barátomnak minden bepirosodott,és semmire nem allergiás a macskaszőrőn kívül.
2015. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azt hiszem, itt egy "tejturmixot" kell meginni

és 1-2-stb óránként nézik a hatást.

2015. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!