Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ügyeletes orvos felír kontakt...

Ügyeletes orvos felír kontakt ekcémára szteroidos krémet? Vagy elküld a p. i. cs. á. b. a egy antihisztaminnal?

Figyelt kérdés

Ismerem az ekcémákat sajnos. Tudom, hogy egy tusfürdő okozta a bajom. A kézfejemen és a fülkagylómon a legdurvább, konkrétan mintha rohadna a bőr, sebes,véres, sárgásan nedvedzik már.

Bőrgyógyászhoz csak keddre kaptam időpontot. De már nem bírom tovább. Aludni nem tudok,viszket és ég, mint állat, ráz a hideg (megmértem nem vagyok lázas, de már annyira fáj).

Tudom, hogy felülfertőződött, mert a kézfejemen pattanások is megjelentek és mert sárgásan nedvedzik.

Már azon vagyok, hogy bemegyek sürgősségire is, csak tudtommal oda nem hívnak bőrgyógyászt.

Háziorvosnál is voltam kétszer is. De csak antihisztamint adott, meg magisztrális bőrpuhító A-vitaminos krémet.

Már nagyon elviselhetetlen, fájdalomcsillapítót vettem már be.



2015. ápr. 10. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el a sürgősségire, mire vársz? Hiába nincs bőrorvos, de fertőtlenítik, kennek rá valamit.
2015. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tusfürdő csak közvetve árt.A fő problémát szerintem a gluténban vagy a tejben keresd. Hagyd el őket egy időre...és láss csodát!
2015. ápr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnsk ugyanígy felülfertőződött,

azt án erős kétirányú gyógyszerekkel eltűnt (vírusra + gombára).

Az alapprobléme maradt,

szegénynek nem is glutén, nem is tej (sem fehérje, sem cukor) kiabál is vele egy nagyfejű, hogy lopja a tb pénzét, mert egyszer (!) eztmegnézték,


aztánszegény maga baján rájött, hogy szorbinsav és formaaldehid !


mostanában mindent szorbinsavval tartózítanak, mert még nem okoz gondot, illetve még nem tudják a nagyfejűek, illetve nekik megéri gazdaságilag.


A formaaldehid pedig általános fertőtlenítő az EÜ-ben, és pl. bőr cserzőanyag (csizma, óraszíj, stb).

A kórházban nem mossák ki a lavórt, hanem ezzel besprézik.

Anyunak meg az első vízlöttyintéstől ekcémás lett az egész arca ....


szép új világ !!!!

megkaptammásiktopocban, hogy fizetett rémhírkeltő vagyok!

Hát, sajnos nem ... némely étel után már én is vakarózom szimmetrikusan a karomon, hátamon :(

2015. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!