Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől lehet a folytonos...

Mitől lehet a folytonos haspuffadásom?

Figyelt kérdés

Pár hónapja egyre rendszeresebbé vált a folytonos haspuffadás nálam, míg végül mára már minden napossá vált és nem tudom az okát. Először azt hittem,h esetleg laktózérzékeny lettem, ezért elkezdtem szedni egy laktózérzékenyeknek gyártott tablettát de ez sem segít, ugyanúgy felpuffadok. Nem fáj ilyenkor a hasam, szimplán csak megnő.

A családon belűl több mindenkinek jelentkeztek ilyen problémái, de nem tudjuk,hogy mitől,és nekem a legerősebb.

Átlagos kajákat eszem szerintem, sok szendvicset,gyors kaját,édességet, kávét, üditőt iszom, emellett ebédre általában rendesen eszem levest és főételt.

Mi okozhatja ezt? Mit tehetek ellene? Hol tudnám ezt és hogyan kivizsgáltatni? Valakinek volt már hasonlóbal dolga?17/L



2015. ápr. 15. 14:24
 1/6 Trafó1 ***** válasza:
Diétázz egy hetet, utána óvatosan kezdj el enni , és figyeld mitől puffadsz, megpróbálhatsz valami bélflóra készítményt is szedni a diéta alatt, ha nem sikerül kideríteni akkor kérj tanácsot dokitól.
2015. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt hasonlóval dolgom:

Lehet hogy a gyors kajától van,javaslom hagyd el,vagy csökkentsd radikálisan,én határozottan tudom hogy attól van kész a gyomrom,pontosabban a túlzott tartósítószerezéstől.

Édesség az csak csoki,joghurt vagy gumicukorés egyéb hasonlók(utóbbi esete szinten agyon tartósított mű vacak,szerettem,de azt se)?

Üdítőt is váltsd fel inkább vízre és csak néha vételezz üdítőt,gyümölcslevet(boltit).

2015. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél Gasztro 825 probiotikumot!
2015. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És diéta alatt mit egyek? olyat mint akik fogyókuráznak? zöldségeket,gyümölcsöket,húst,barna kenyeret, zabkását?
2015. ápr. 15. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekwm is volt ilyen. Menj el orvoshoz! Nekem felírt egy gyógyszert enyhe refluxra, és azonnal elmúlt, de nagyon sok mindentől lehet.
2015. ápr. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem írtam, hogy a háziorvos volt. De elmehetsz gasztroenterológiára is.
2015. ápr. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!