Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha sokat úszok akkor tényleg...

Ha sokat úszok akkor tényleg elmúlik az asztmám?

Figyelt kérdés
és ha igen akkor azt hogyan?
2015. ápr. 20. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

tünetmentes lehetsz, cseh attila is asztmás

ha allergia váltja ki akkor az mindig is kifogja váltani az asztmás rohamod

2015. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lászló, bocsánat:D
2015. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Ne fogyassz lisztet, tejet és cukrot és az asztmád nemsokára megszünik.
2015. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az valószínű, hogy javít rajta, az nem valószínű, hogy teljesen megszűnik, de lehetséges.


Én terheléses asztmás vagyok, gyerekkoromban állandó gyógyszert szedtem rá. Egy időben rendszeresen úsztam (heti két úszásóra volt, kb. 50 percesek), de szerintem nem attól lett jobb. Most már csak akkor kell bevennem, ha szükségesnek érzem, vagy sport előtt megelőzésképp. Az segít főleg, hogy nagyjából kiismertem a dolgot, hogy mitől jön elő, és akkor beveszem a gyógyszert. Pl. nem mindenféle sporttal van gondom, a futás alapból nem árt, az összevissza futás, mint pl. kosárlabdázáskor, attól egy idő után fulladok.

2015. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!