Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Pár óra alatt millió darab...

Pár óra alatt millió darab kis pattanásom lesz. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves lány vagyok. Múlthéten egyik este észrevettem,hogy millió darab kis fehér tetejű pici pattanás jött ki rajtam a mellkasomon,hátamon(fenékig),nyakamon és az arcomon.Másnap felmentem orvoshoz,adott egy inekciót és ráfogta a samponomra,hogy arra vagyok allergiás.

3 napig szebb volt a bőröm mint valaha aztán ismét kijöttek rajtam és szintén kaptam inekciót de most nem múlt el.Allergiatesztre nem küldött,véreredményem tökéletes volt a LYMPH volt egy nagyon picit kevesebb..A sampont kimostam a hajamból,és már nem is használom.Mitől lehet vajon?


2015. ápr. 26. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót? Nálam pl. 6 hónapos szedés után telítődött a szervezetem és tele lettem apró pattanásszerű kiütésekkel, aminek a teteje fehér volt, de körülötte pirosas. Ahogy abbahagytam a gyógyszert 2 hét alatt elmúlt a panaszom. Egy tuti, szerintem belső miatt jön ki, tehát ha nem szedsz gyógyszert, akkor valamilyen kajára gondolnék.
2015. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót,viszont dohányzok,Cetirizint szedem.De semmi hatása nincs..:S
2015. ápr. 26. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!