Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tiszta kiütés a karom a...

Tiszta kiütés a karom a tusfürdőmtől?

Figyelt kérdés

Legalább is szerintem attól...ez egy bio tusfürdő, jó drága, búzacsíra olaj, bergamott olaj és aloe vera van benne...nem tudom melyikre vagyok allergiás, de egy időben jött ki azzal, mikor használtam, és tavaly is használtam, és emlékszem hogy akkor is ilyen kiütéses voltam, csak azt hittem mástól van...

olyan mint a meleg kiütés, de nem csak a hajlatokban, hanem az alkaromon végig, a lábamon végig, elől hátul..(ebből is gondolom hogy nem meleg kiütés).

Természetesen azt a flakon tusfürdőt azonnal kidobtam, de mivel kezelhetném a kiütéseket? azzal együtt hogy igen rondák, nagyon viszketnek...


2015. jún. 6. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik pár nap alatt.


Igyál kalcium tablettát.

2015. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg elmúlik. Én is így jártam, valamilyen kókuszos tusfürdőtől. Lecseréltem és pár nap múlva már semmi nyoma sem volt.
2015. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát ez a 3. nap hogy nem használtam azt a tusfürdõt de rosszabb mint volt. az igaz, hogy vakarom is, egyszerûen kibirhatatlan, de ahol nem vakarom ott sem javult...holnap elmegyek a patikaba vegre lesz ra idom es veszek kalciumot. aztan meglatjuk. megorulok ugy viszket :S
2015. jún. 7. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj be az ügyeletre! Ott adnak injekciót az allergiára.

Utána meg tedd magad rendbe, hogy ne forduljon ilyen elő többet

2015. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!