Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez napallergia lehet vagy...

Ez napallergia lehet vagy valami más?

Figyelt kérdés
12 órában dolgozok,javarészt ülök,néha sétálgatok,tehát semmi megterhelőt nem csinálok.Kinti munka,éri a nap a lábamat,de nem folyamatosan.Múlt héten mindkét lábam alsó része kissé bedagadt,de pihentettem,egy nap alatt elmúlt.Tegnap viszont piros nagy egybefüggő foltok jelentek meg mindkét lábamon,alsó részen,ami égő érzést is ad.Gondoltam már mindenre,esetleg vérkeringési gond lehet(dagadás),de ezeket a piros foltokat nem tudom hova tenni,de mivel ég is,napallergiára gyanakszom.Nappal soha nem volt gondom,gyorsan barnulok,nem vagyok érzékeny bőrű,legalábbis eddig nem voltam.Holnap befáslizom hogy ne érje a nap.Vagy valami betegség tünete lehet ez ? 34/N
2015. júl. 7. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
ha piros és fáj, akkor leégtél, vegyél fel hosszú nadrágot.Lehet nap allergia is de az nem fáj, és nem dagad be a lábad.
2015. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!