Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ma hennáztam! Utána olvastam,...

Ma hennáztam! Utána olvastam, akkor ezek szerint nem fekete henna?

Figyelt kérdés

Ma, kb. 5 órája hennáztattam. Amikor festették a kezem, akkor a festék, sötétzöld volt, leginkább a spenóthoz tudnám hasonlítani. Megkérdeztem, hogy mennyi ideig kell rá vigyáznom és azt mondta hogy 2-3 óráig. Viszont azt írták, hogy ha azt mondják, hogy 1-2-3 óráig kell rá vigyázni, akkor valószínű, hogy fekete hennával dolgozott az illető. Amikor elkezdett száradni, akkor viszont fekete lett a henna, majd pár helyen leszáradt, ott viszont élénk narancssárga. Az illata, kellemes. Akkor minden rendben van? Felesleges aggódnom? Ez az első hennám!

13/L



2015. aug. 24. 02:59
 1/2 anonim válasza:

Ne aggódj, nem fekete volt a henna! Szerintem csak a keverési arány volt rossz: amikor elfogyott a citromlé és vízzel pótoltam sokkal hamarabb lepotyogott a bőrömről és kicsit rövidebb ideig tartott maga a minta is. Az is lehet, hogy a cukrot spórolta ki.

Bízz bennem, sokat hennáztam már! A hajam is hennás és a kezemre is sokszor festettem. Sok barátnőm és a nővéreik is átjöttek, hogy fessek neki valami szépet! ;)

13/L

2015. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, azóta már nekem is sikerült rájönnöm, hogy ez bizony normál henna :) nemrég kezdett lekopni. Kicsit aggódtam, mert nagyon sok rossz dolgot olvastam a fekete hennával kapcsolatban és fogalmam sem volt arról, hogy milyen a rendes henna és a fekete, élőben.
2015. szept. 5. 04:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!