Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tegnap beadtak nekem egy...

Tegnap beadtak nekem egy Diprophos nevű injekciót. Nem tudom jól tettem-e? Lenne hozzá pár kérdésem:

Figyelt kérdés

- Nem okoz semmilyen más betegséget, rákot stb?

- Ha évente egy kapszulát kapok a szeptemberi szezonra, akkor életem végéig lesz hatása, vagy egyszer csak elmúlik.

- A mellékhatásaihoz írják hogy izomtömeg csökkenés, gyengeség, szívelégtelenség, én heti 3-4× edzek, és természetesen egészségesen élek az edzés miatt is, (rengeteg zöldség gyümölcs krumpli rizs hus hal gomba, 3l viz). Ettől függetlenül gyengébb leszek és rosszabul is fogok kinézni? Illetve nem emelhetek nagyobb súlyokat a szívem miatt? Mert eddig sose volt vele baj.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. aug. 29. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb 10 éve én is beadattam magamnak az allergia miatt. Két hétig kiütött, nem tudtam aludni. Soha többet nem kérek belőle. Az tény hogy az allergiám elmúlt, de csak egy szezonra elég. És még mellé sok mellékhatása lehetséges. Nálam konkrétan a szívemet pörgette fel, majd kiugrott szegény. Én nem javaslom rendszeresen.
2015. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg tudom erősíteni az előttem szólót. Ez hormonális injekció és 15 évvel ezelőttén is beadattam pár évig, de egy orvos lebeszélt róla, a sok mellékhatás miatt.
2015. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!