Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Használt már valakinek a...

Használt már valakinek a bioptron lámpát allergiára? Szinte egész évben allergiás vagyok, már nem tudok mit kitalálni. Most olvastam a Rhinobeam lámpárÓl azt állítólag orrba kell tenni, használt már ilyet valaki?

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább sópipázz naponta 15 percet. Allergiára nem tudom segít-e a lámpa, nekem legfeljebb ízületi fájdalmakra hatott a zöld, illetve arcüreggyulladás, fejfájás, torokfájásnál a kék szín. Másra nemigen használéom a lámpát.
2015. okt. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. okt. 1. 12:17
 3/4 anonim válasza:
Én nagyon erősen allergiás voltam. kb 30 éve kezdődött, amikor még szinte alig volt ismert. Eljutottam oda, hogy az őszi allergiás időszakban fulladtam. Elkezdtem szedni homeopátiás gyógyszereket(nem voltam orvosnál, mert drága, egy könyvből néztem ki mi az ami a tüneteimre leginkább illenek) 3-4 évig szedtem, különböző higitású, különböző golyókat. rengeteget javult, egészen elviselhetővé vált. Tavaly pedig biorezonanciás kezelésre mentem. Ennek következtében az idei allergiaszezonban kb. 5-öt tüsszentettem. Szerintem próbáld ki ezeket, hátha neked is segíteni fog.
2015. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A lámpát nem ismerem, erről nem tudok véleményt mondani, de én nagyon erősen allergiás voltam. kb 30 éve kezdődött, amikor még szinte alig volt ismert. Eljutottam oda, hogy az őszi allergiás időszakban fulladtam. Elkezdtem szedni homeopátiás gyógyszereket(nem voltam orvosnál, mert drága, egy könyvből néztem ki mi az ami a tüneteimre leginkább illenek) 3-4 évig szedtem, különböző higitású, különböző golyókat. rengeteget javult, egészen elviselhetővé vált. Tavaly pedig biorezonanciás kezelésre mentem. Ennek következtében az idei allergiaszezonban kb. 5-öt tüsszentettem. Szerintem próbáld ki ezeket, hátha neked is segíteni fog.
2015. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!