Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mar masodjara kelek fel ugy,...

Mar masodjara kelek fel ugy, hogy gyakorlatilag nem kapok levegot. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Hello!


Masodik napja, hogy olyan ejfel es hajnali ketto kozott fel kel kelnem mert az agyban felve nem tudok lelegezni.Olyan lehet mint az asztmas roham(nem vagyok enne biztos, soha nem voltam meg asztmas), minden lelegzetvetelem hallatszik, annyi valadek van a tudomben es idonkent kohogorohamok jonnek ram amik ideiglenes legalabb par percig enyhitik a kovetkezo par lelegzetvetelnyi fajdalmat.Emellet valami mintha irritalna a szemem es az orrom is mivel az elobbi megallam nelkul viszket, olyan mintha nagyon ki lenne szaradva es porszemcsek kerultek volna bele, de nem tudom kimosni, utobbi pedig folyik rendesen.

Gondoltam en itt allergiara(valami uj mososzer stb.), porra(ez lehetetlen a takaritas mennyiseget figyelembe veve), de ez a masodik este zsinorban amikor jelentkeznek a problemak es eddig amiota itt lakok(1 ev) sosem fordult elo maskor.

Szoval ilyenkor a kohogeseimmel probalva nem felverni a hazat, fozok egy teat, eszek egy keves mezet stb., viszont nem lesz ez igy jo mert az esteimbol legalabb 1 ora megy el vele naponta.

Ha valaki esetleg tapasztalt mar hasonlot es/vagy tud ra valami othoni alapanyagokbol is eloallithato gyogymodot, akkor szivesen meghallgatnam a velemenyet.



2015. okt. 13. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne próbálkozz otthon!

Feltétlenül fordulj orvoshoz! Akár tényleg asztma, akár egy súlyos allergia, akár tüdőgyulladás, stb... ebbe belehalhatsz.

De ha "csak" egy sima krónikus bronhitis, azt is orvos tudja kezelni.


Jobbulást kíván: egy tapasztalt allergiás és nehézlégző

2015. okt. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha száraz a szemed, akkor ne mosd ki, mert a víz még jobban kiszárítja, műkönnyet csepegtess, attól elmúlik a porszemérzet, de menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgálni az okát a többi tünetnek is.
2015. okt. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami új tisztítószert fürdőszobában, vagy a konyhában nem használsz? WC-be való új illatosító, fertőtlenítő? Nekem ezek okoznak ilyen tüneteket.
2015. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!