Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiások! Milyen vénynélkül...

Allergiások! Milyen vénynélküli gyógyszerek váltak be, szedtek?

Figyelt kérdés

SZiasztok!

Allergiás vagyok a porra,pollenre,virágporra. Viszont nincs receptem, nem adtak. Allergia mellett asztmám van. Arra Eonicot és ventolint kaptam, de allergiámra nem írtak semmit, csak 1 gyógyszert, ami fogyóban van :/

Cetirizin veszek be este, és otrivin orrspray-t használok. Ez jó?



#Cetirizin #Otrivin #asthma allergia
2015. okt. 15. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó.

Azért nem adtak receptet, mert ezekre a tablettákra ilyen diagnózis mellett nincs TB támogatás.

2015. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zsuzsycs válasza:

Szia!


Allergiára, asztmára kiváló a fekete kömény!

2015. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én az Aeriust ajánlom, én a is porra, porlenre, virágporra (+penészre, különféle fűfajtákra) vagyok allergiás, én is ezt szedem, nekem bevált.
2015. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Claritne-t szedek. Nekem használni szokott, kivéve parlagfűszezonban, mert akkor az már kevés. Mondjuk nekem akkora szerencsém van, hogy gyakorlatilag MINDEN pollenre allergiás vagyok már 8 éve. :DD
2015. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!