Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Amióta az eszemet tudom...

Mentos kérdése:

Amióta az eszemet tudom allergiás vagyok, most vagyok 18 éves és még mindig. Legtöbbször az orrom folyik, de nagyon, szedek gyógyszereket de az se mind hatnak rendesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van esély rá, hogy megszűnik valaha is az allergiám ? Egyre idegesítőbb, így a felnőttévállás szakaszán, egy gimnáziumi órát nem tudok végig ülni, mert fújom állandóan az orrom, mit tegyek ?

2015. nov. 24. 17:08
 1/8 A kérdező kommentje:
nagyon sok mindenre vagyok allergiás kb. 13 féle növényre köztük parlagfű, mogyorófa, pázsitfélék, platán fa virága és még sok mindenre, a fül-orr gégész meg havonta ír fel más más gyógyszert, de egyik sem hat igazán
2015. nov. 24. 17:11
 2/8 anonim ***** válasza:
A mogyoróallergia sajnos veleszületett, de a többi nem. Az allergiák mögött sokszor kemény pszichés gondok vannak. Ha találsze gy jó szakit, az sokat tudna segíteni neked.
2015. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha egy növény pollenjére vagy allergiás, az adott növény fogyasztásával ez megszüntethető/csökkenthető. De a parlagfű pl. egy csomó más allergiát is gyógyít.

Az állandó orrfújásnál gyakran a szervezet, főleg a belek és a tüdő elnyálkásodása a probléma. Ezen tisztítókúrával, megváltoztatott étrenddel lehet segíteni. A helyzet egyénfüggő, ezért nem tudok konkrétabbat írni. A "gyógyszert" meg minek szeded, ha látod, hogy nem használ?

2015. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne a gyógynövényeket kipróbálnod.Sok jó tapasztalat van velük.A gyógyszerek csak a tüneteket kezelik és mellékhatásaik is vannak.Jobbulást!
2015. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdemes volna utánanézni a keresztallergiáknak.Lehet,ha elhagynál néhány ételt,ami keresztallergiát okoz javulna a helyzet.
2015. nov. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zsuzsycs válasza:
Nem igazán ismert, viszont nagyon is hatásos a kömény kapszula. Ha érdekel privátba megírom neked, hogy melyik márka az, amelyik a barátomnak bevált. Mivel abból is van sokféle, de nem egyformán hatásos.
2015. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm gyerekeit az immunterápia meggyógyította
2015. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is hasonló a problémám miskorom óta asztmás vagyok és rengeteg mindenre allergiás vagy érzékeny nekem a doki azt mondta ez változó de általában kinövi az ember ami nagyon fontos hogy sok tapanyagot vitamint vigyél be . És van egy csodaszer amit mondok iszok ha tusszogok es viszkete combocha patikába lehet kapni és szaporítani én ha iszok belőle mintha elvágták volna-- teljesen tünetmentes leszek
2015. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!