Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Van valami szokatlan allergiátok?

Van valami szokatlan allergiátok?

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Allergiás vagyok a hülyékre.
2015. dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szokatlan? Eddig akárkinek elmondtam, hogy tojásallergiás vagyok, úgy néztek rám, mintha nem láttak volna még fehér embert. Igazából tényleg érdekes egy betegség, gyakran csak úgy spontán elvörösödik tőle a fejem; 1-2 éve pedig megjelent a torokbedagadásos tünet, olyan repedtfazék hangom van, hogy az már fáj (hörögni is csak én tudok halálos tüdőbeteg módjára). Az orvosom azt mondta, hogy "pihentessem" a hangomat, és a legkevesebbszer szólaljak meg. Hát ezt kb. reggel 9-ig tartottam be, utána, miután már 50-edszerre kellett volna megszólalnom, marhára meguntam az egészet... B...a meg, na, tudod ki fog egész nap csendben ülni, na, tudod ki fog... Hûlye allergia. -.-
2015. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt egy barátom akivel ha együtt aludtunk, mindketten tele lettünk reggelre kis piros kiütésekkel, mással sem neki, sem nekem nem fordult elő, tehát egymás bőrére voltunk allergiásak.
2015. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bármit eszek, ebéd után fél oráig tusszogok és folyik az orrom :(
2015. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Eliza15 válasza:
A napokban ünnepeltük barátnőm szülinapját.A köszöntő után megkínált egy kis pálinkával, azt mondta testvérétől kapta, tiszta szilva. Amikor megittam, kivörösödtem, a szám megdagadt, hajlatokban viszkedni kezdtem, nagyon rossz érzés volt.Azt mondták ez is egy fajta alergía. Azt tudom többet nem fogok inni, egyébként sem vagyok egy ívós, talán ez is volt a baj.
2015. dec. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ostoba, buta emberekre vagyok allergiás és sajnos, egyre több van belőlük ... valószínűleg tudatosan tenyésztik őket.
2015. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!