Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez szerintetek rüh?

Ez szerintetek rüh?

Figyelt kérdés
Olyan november közepétől elkezdtem viszketni nagyon. 3 hétig aztán kiütések jelentek meg elmentem bőgyógyászatra dec elején az orvos azt mondta rüh elmondta a teendőket. Meg csináltuk. De most megint nagyon viszketek mondta h kezelés után 4 hétig még fogok viszketni de kiütéseim jelentek meg nem ugyanazon a helyen hanem máshol. Lehetséges hogy megint az a bajom? [link]

2015. dec. 17. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A rühességet néha 7 év vakaródzásnak is nevezik. Szóval kitartást!
2015. dec. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm minél hamarabb meg akarok tőle szabadulni mert tönkre tette a kapcsolatomat is... plusz szüleim életét is megkeserítem.
2015. dec. 17. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne csak kenőccsel kend le.

---------------------------

A ruházat és az ágynemű fertőtlenítő, magas hőfokon történő mosása, vasalása. A nem mosható textíliákat légmentesen el kell zárni nylonzsákokba legalább 4 hónapra. Legalább ilyen fontos a beteg környezetében élők kezelése, a hosszú lappangási idő miatt még akkor is, ha azok panaszmentesek.


(forrás)

Részletek: [link]

2016. jan. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!