Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetséges, hogy alkoholallerg...

Lehetséges, hogy alkoholallergiám lenne?

Figyelt kérdés

Az apám is allergiás kicsit az alkoholra,bár azért szokott inni alkalomadtán szóval nála annyira nem komoly. Részeg még sosem voltam,inni ittam már egy keveset de tegnap nagyon rosszul voltam.

Csak egy gin tonicot ittam meg,de hirtelen elkezdtem szédülni,égett a hasam-pedig direkt ettem előtte-ráadásul elkezdtek zsibbadni a végtagjaim. Máskor is ittam már ennyit,de sosem voltak ilyen tüneteim. Szerencsére 10 percre rá már semmi bajom nem volt. 16/L



2015. dec. 26. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Érzékeny is lehetsz, meg allergiás is. Annyi mindenre allergiások az emberek, miért pont alkoholallergia ne létezzen? Tessék, nem húzta alá az alkoholallergiát, úgyhogy tutira van ilyen.
2015. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy igazi allergia esetén nem úsznád meg ilyen könnyen.
2015. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz allergiás rá. Én fiatal korom óta nem iszom alkoholt, mert nekem is ilyen zsibbadásos rosszulléteket okozott.
2015. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!