Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Milyen kiutes lehet ez? (Kep...

Milyen kiutes lehet ez? (Kep kommentben)

Figyelt kérdés
[link]
2015. dec. 28. 23:33
 1/7 anonim válasza:
El kell menni a háziorvoshoz, vagy a bőrgyógyászhoz.
2015. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Rózsahimlő
2016. jan. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3 hete tart, ez valami allergia lehet. Voltam orvosnál, de antibiotikumot írt fel, amit most egy valószínűsíthető terhesség miatt nem merek elkezdeni.
2016. jan. 6. 20:22
 4/7 anonim válasza:
Hidd el húgomnak is volt nemrég! Ne a háziorvoshoz menj mert az hülye pont ezért mert elküld egy szaros antibiotikummal azt csá! NEM!!! Klinika!!!! Szteroidot írtak fel tesómnak 3 hét alatt szépen eltünt! Ég is amúgy vagy viszket?
2016. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak viszket. Illetve ha nagyon megvakarom, akkor eg is.

Most derult ki, hogy babat varok, ugyhogy remelem nem rozsahimlo... be baguok ra oltva

2016. jan. 7. 15:04
 6/7 anonim válasza:
4.-nek üzenem. Lehet, hogy a te háziorvosod egy hülye, tanulatlan segg, már bocsánat, de ne általánosítsunk! Nem minden háziorvos hülye, bár manapság egyre több...
2016. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Végülis igen csak lehet az én háziorvosom idióta mert az még egy hátfájásra is azt mondja terhes vagy -.-

Lehet valami allergia is de a kép alapján én csak azt mondanám a klinikára menjen ott jobb orvosok vannak és a babának se lehet baja.

2016. jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!