Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogyan, mivel tavolitsam el a...

Timea270 kérdése:

Hogyan, mivel tavolitsam el a szeploimet?

Figyelt kérdés
valami egyszeru modot szeretnek szeplo ellen hazilag es nem tul bonyolultat.nem muszaj gyorsnak lennie.

2015. dec. 29. 16:08
 1/4 anonim válasza:

Citromlé?

Amugy miert akarod őket eltuntetni? Az arcodon vannak? Lany/fiu vagy?

Nekem is van (nagyon soook!) az arcomon, egy idoben én is nagyon utáltam őket, aztán a szolárium hatására megtobb jott ki es egyszeruen megszerettem őket!:DD

17/l

2015. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia lany vagyok es nekem is az arcomon vannak,azert akarom eltuntetni mert azok nelkul szebb lennek
2015. dec. 29. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapozó?
2015. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia én egy 12 éves hülyegyerek vagyok XD és nekem is volt-van két nagy szeplő a pofámon amit gyűlölök. Mostanra már eléggé halvány. Amiket alkalmaztam megrázó dolgokat tartalmaz... xd Szóval először rátettem a pofámra a citromlevet de nem a boltit hanem amit citromból facsartam. Megvártam míg megszárad és lemostam. nem segített... Ezért megprobaltam ugyanigy a fogkrémet hát az se csinált semmit. Ezért rátettem az arcomra a citromlevet és rákentem fogkrémet max 1 százalékkal lett halványabb de nem is tom. Ami szeretem segitett az a degenerátságom volt. Azt csináltam hogy fogrémet felöntottem egy nagyon kevés meleg vízzel aztán egy kicsit mikor omlósabb lett a fogkrém akkor öntöttem hozzá egy kevés citromlevet és abba meg tettem sót felkentem nem csípte az arcom semmi de miután elkezdtem legyezni a pofám és elkezdett lehülni a fogkrém az nem volt jo érzés na mindegy azutan lemostam es lejegeltem az arcom. Talan ha ezt mind megcsinálod és nem annyira sötétek a szeplőid akkor eltűnnek. xD
2017. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!