Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitol lehet kiutes a kezemen?...

Mitol lehet kiutes a kezemen? Olyan mintha himlo lenne, olyan apro . Tobbi lent

Figyelt kérdés
a tenyeremen , a csuklomon , neha a labamon is van , kicsi apro kiutes , es neha viszket , es elmulik , majd megint kiut .. nem tudom mi lehet , segitenetek ?/
2016. jan. 28. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Fényképeket tegyél fel.
2016. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pillanat es teszem is
2016. jan. 28. 14:03
 3/9 A kérdező kommentje:

[link] es [link]

a fenti a honyom alatt van es a masik a kezemen

2016. jan. 28. 14:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez lehet ekcema, nekem kiskorom ota van,de mostanaban hala egnek ritkan jon ki. Menj el borgyogyaszatra mert akkor iratnak fel kenocsot meg gyógyszert, nem biztos hogy elmúlik de legalabb enyhíti. De ezt ki lehet nőni egy ido utan. Nekem regen a terdhajlatomban a csuklomon meg a konyokomon volt ilyen, ugyanigy nézett ki, de volt amikor a nyakamon vagy a kezfejen, de ne vakard mert kisebesedhet.
2016. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
milyen kenocsot kaptal ra ????
2016. jan. 30. 20:52
 6/9 A kérdező kommentje:
es az ekcema virusos ???? ha az esetleg ....
2016. jan. 30. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem fertőző borbetegseg:D nekem locoid kenőcsom van, de nem mindegy milyen fajta ekcema, szoval elobb menj el borgyogyaszatra nem csinalnak semmi különöset, csak mintát vesznek vagy esetleg vert vesznek.
2016. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ismerem a kremet mert mikor kisebb voltam meg hasznaltam . asszem akkor is voltak kiutesek a kezemen ... lehet pont ez volt .. es visszahuzodott utanna de most kb vagy 2 eve mind jon elo . majd eltunik de most minden nap lattam .... vajon a ruhaktol is lehet ???? az anyag miatt ????
2016. jan. 31. 01:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat allergiás is lehetsz valamire es ettol jon elo. Nekem regen nem volt semmilyen allergiam, es megis előjött, de egy ido utan kiderult hogy a napra volt érzékeny a bőröm. De most mar rengeteg allergiam van de csak évente jon ki neha kicsit..
2016. jan. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!