Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Pollen allergiától lehet...

Pollen allergiától lehet ilyen az arcom?

Figyelt kérdés

Néhány helyen az arcomon elég régóta piros kiütések vannak. Olyanok mint a pattanás, de nem azok. Nem viszketnek, vagy fájnak, semmi gond nincs velük csak ott vannak. Még régebben voltam allergia vizsgálaton, és elég sok virágporra vagyok allergiás (12 anyagot cseppentettek azt hiszem, és csak 1-2 volt olyan ami nem pirult be).


Lehetnek ezek a foltok az allergia miatt?


Valamint elég sok pattanásom is van, voltam vele bőrgyógyásznál, írt rá mindenféle kencét, meg arclemosót de egyik sem használt igazán. Lehet ehhez is köze az allergiának?



2016. márc. 22. 15:17
 1/1 anonim válasza:
Az allergia elég sok rétű dolog, én is "meg vagyok vele áldva". A lemosóknak/krémeknek nézd meg a betegtájékoztazóját, hátha ír valamit. Én ugyan még olyanról nem hallottam, hogy pollentől kiütések jöttek volna ki, inkább a légzőszerveket irritálja, de esetleg előfordulhat. De az is lehet, hogy ettél valamit. Az a biztos, ha megnézeted egy orvossal.
2016. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!