Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez normalis vagy aggodjak...

Ez normalis vagy aggodjak (antibiotikum)?

Figyelt kérdés

15 eves vagyok alapvetoen pattanasos boru de miota egeszsegesen eszem sokat javult

Matol szedek antibiotikumot (aktil duot) amit folirt az orvos.

Akkora pattanasok jottek ki rajtam es viszonylag sok

Ez normalis vagy gyanakodjak allergias reakciora?Semmi mas problemam nincs es soha nem is volt mas antibiotikumtol se (bar egy masiktol kb egy eve nem jott ki semmi a boromon)

Nagyon ketsegbe vagyok esve,kerlek segitsetek!


2016. ápr. 11. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Gondolom kiütéses lettél nem?nem pattanas..de nem írja hogy akkor abba kell hagyni.

csak ha fulladas, nehezlegzes..

2016. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors valaszt!

Ezek tuti pattanasok,es csak az arcomon van minden mas testreszem makulatlan

2016. ápr. 11. 22:17
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma reggel vettem be a 3.-at (15 perce kb) es nehez volt nyelnem.Ezt ugy ertem,hogy amikor nyeltem a nyelocsovem furcsan nyomott mintha ott lenne egy nagy gomboc.Ez lehet attol hogy rosszul nyeltem le a tablettat,vagy ez mar tenyleg allergia?
2016. ápr. 12. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, mi lett azóta? Mondjuk mondják hogy az erősebb allergia az eléggé hirtelen jön és súlyos. Tehát nem hiszem hogy olyanod lenne. Mondjuk attól még lehet valami finomabb verzió.
2016. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!