Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Okozhat-e allergiát valaminek...

Okozhat-e allergiát valaminek a túlzott fogyasztása babakorban?

Figyelt kérdés
Kétéves gyermekem naponta akár 1 liter (3-4 bögre) tejet fogyaszt, nagyon szereti. Kiválthat ez hosszú távon érzékenységet, vagy allergiát?

2016. máj. 15. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem nem, naponta dőlnek meg a tudósok által felállított tények is, sőt, nekem 2 gyerekem van, a hozzátáplálás szabályai is sokat változtak azóta. Az én kisebbik lányom is egyébként sok tejet iszik.

Szerintem ez az allergia kérdés teljesen hajlam és gyerekfüggő. Ha érzékeny lesz rá, nem attól az 1-2 pohár plussz tejtől lesz, hanem amúgy is előjött volna.

Kb. a cukorbetegség kérdése is ugyanígy van. Én sajnos érintett vagyok benne, megvolt a hajlam, elő is jött úgy, hogy nem zabáltam két pofára az édességet. Itt van rajtam kívül ezer másik ember, akik meg minden nap falják az édességet, mégsem lesz semmi bajuk soha.

2016. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!