Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Minek nevezhetjük?

Minek nevezhetjük?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 hónapban minden héten megbetegedtem.

Először megfázás, másik hét hányás, aztán megint megfáztam, most pedig torkom fáj, be van dagadva.

Mi lehet ez? Sokak szerint allergia, de többen mondták már, hogy gyenge az immunrendszerem, ezért kapok el minden nyavaját.

A második kérdésem az lenne, hogy a torkom nagyon fáj, a mandulám be van dagadva, és olyan hatalmas, hogy elérem a nyelvemmel. Strepsils nem segített, valaki tudna valamit ajánlani? Nyelni,ásítani,enni nem bírok tőle.



2016. máj. 29. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztosat csak akkor lehet tudni, ha elmész orvoshoz, és megvizsgálnak. Mindenesetre nekem így a mononukleózis ugrott be, mint egy lehetőség: [link]

Ezzel ugyanis el lehet kínlódni egy darabig, okozhat mandulagyulladást, lázat, és hányingert-hányást is.

2016. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem streptococcus b, az antibiotikum segít de nem megoldás
2016. máj. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!