Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Vajon mi lehet ez a viszketés?

Vajon mi lehet ez a viszketés?

Figyelt kérdés
tegnap délután óta viszket, a kézfejem ujjaim tenyerem lábfejem talpam folyamatosan de van amikor az egész testem, de olyan szinten hogy le tudnám magamról marni a bőrt. Ha vízhez ér a bőröm még jobban. Látszani nem látszik rajta semmi nem piros nem kiütéses nem dagadt. Háziorvos aeriust adott rá ami semmit nem használ fenistilt is próbáltam az sem jó. Kálciumot is kaptam az sem segít. doki szerint idővel elmúlik biztos valami kis allergia. Volt már valakinek hasonló. MI lehet ez? és mi segítene enyhíteni picit? köszönöm a válaszokat
2016. jún. 6. 16:58
 1/5 anonim válasza:

Szia nem akarlak el szomoritani.. de most

az egyik barátnőmnek ugyan ez volt és azt mondták neki hogy rühesség :( ez persze nem biztos mert nem vagyok orvos

2016. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
erre én is rákérdeztem ma mert én is hallottam már róla de azt mondta a dokim hogy akkor lenne bőrtünet is kiütés és a családban másnál is jelentkezne a páromnál biztos de szerencsére nincs senkinél.
2016. jún. 6. 17:17
 3/5 anonim válasza:
viszketéssel járhatnak egyes májbetegségek, a lisztérzékenység, veseelégtelenség, vashiányos vérszegénység, pajzsmirigybetegség, rosszindulatú betegségek, egyéb. Ezekben az esetekben a viszketés általában az egész testet érinti, nem csak egy adott területre lokalizálódik. Ezek is lehetnek
2016. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pista1979 ***** válasza:
Na mi ujsag van,elmult már?Nalam is ez van....
2016. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elmúlik de egy két nap mulva visszajön. Dokik válasza szedjek antihisztamint
2016. jún. 23. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!