Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Megoldás a többrétű allergiámra?

Megoldás a többrétű allergiámra?

Figyelt kérdés

Évek óta van erős mértékű, egész évben fennálló allergiám. Szerencsémre csak abban nyilvánul meg, hogy az arcüregembe lerakodik a váladék, folyton garatba csorog. Folyni nem folyik az orrom. Orvos után orvoshoz jártunk, minden lehető vizsgálatot elvégeztek, az allergia teszt alapján pedig mindenféle fűfélére, pollenre, stb. allergiás vagyok - a legerősebb módon. Számos orrcseppet használtam, amelyeknek hatása nem volt, azon kívül, hogy a nyálkahártyát tönkretették. Évekig kisérleteztek velem, se a cseppek, se az inhalálás, se a kamilla, semmi se segített. Ezek után véletlenül rátaláltunk egy gyógyszerésznek köszönhetően a Sinupret cseppeknek. Ez az egyedüli szer ami segített. Minden nap használtam kb. 10 hónapig. Napi 25 cseppet fogyasztottam, és kb. 90%-ban csökkent minden panaszom. VISZONT!!! Fokozatosan, minden nap fájt a hasam, nem tudtam mire vélni, aztán végül elhagytam a cseppeket, és láss csodát a hasfájásom is elillant. Biztosan kikészítette a hasamat. Most kétségbe vagyok esve, mert nem tudom mi fog segíteni rajtam. Egyedül azt tapasztaltam, hogy ha vöröshagymát fogyasztok salátában, akkor attól ebéd közben, s után is fújom az orrom, valamint egész jól kitisztítja a légutaimat. Nektek van valami ötletetek?

Sós oldat, Nasonex, Sinupret első körben kilőve.

Üdv!



2016. jún. 22. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Kombinálni szoktam az orvosságokat és a természetes szereket, sőt akár a természetgyógyászat által alkalmazott módszereket is.


Sópince, sóbarlang, sópipa (ezek nem kezdik ki az orrodat)


Immunterápia


D és C vitamin. Mindkettő mega dózisban, semmiképp sem az előírt pár száz nemzetközi egység. Egyik sem szedhető túl (még a zsírban oldódó D vitamin is sem)


Akupunktúra


EFT (kopogtatásos módszer) elég hülyén néz ki, de nekem -igaz, máshoz- nagyon jó volt.


Bach virágterápia


Kineziológia


És címet-nevet nem írok, de van már több magánklinika is ami kifejezetten ezzel a témával foglalkozik.

2016. jún. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos páromnak is ez a baja. Septanazal orrsprayt használ és kész. Semmi nem működik nála sem.
2016. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

D vitamin túlszedhető! Nem véletlen, hogy csak orvos írhatja fel! (A vény nélkül kapható multivitaminokban csak egész kevés van belőle, így nem nagyon túlszedhető.)


A parlagfű teát próbáld ki, vagy fűszernek használni ételbe (tárkonyszerű íze van), saját magán kívül több más allergiára is jó. És sok természetes C-vitamin.

2016. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vitamin hiányom nincsen, ez fix. Naponta több alakalommal fogyasztok zöldséget-gyümölcsöt, levest. Természetesen normálisan táplálkozom, mindent elfogyasztok. (mértékkel)


A spray-eket mellőzném, egyesek hormontartalmúak, mások csak szimplán teszik tönkre a nyálkahártyát, ami szintén nem egészséges.

2016. jún. 22. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!