Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől vagyok tele kiütéssel?

Mitől vagyok tele kiütéssel?

Figyelt kérdés
két hete kb, annyi kiütés van a lábamon, a kezemen, hátamon mint egy bárányhimlősnek, tele van, az egész kezem, lábam, hátam. Van macska lehet bolhás, már vettünk rá cseppeket, és kér naponta fújjuk rovarirtó szerrel a lakást. Mondták már hogy ágyi poloska, de egy db bogarat nem látok. Anyukámnak is vannak kiütései de ennyi nincs, sőt neki alig. De nekem, rendes ilyesztő. Egymás mellett van több, ez bolha? Valaki segítsen rajtam mert meghülyülök a viszketéstől, el menjek bőrgyógyászhoz?

2016. jún. 24. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Bolha is lehet és ágyi poloska is, az ágyi poloska rejtőzködő, néha szinte lehetetlen megtalálni úgy elbújuk szűk résekbe, a bolhát látnod kell, és az ugrik, az ágyi poloska mászik és éjjel szív vért, de a kiütések nappal is előjöhetnek.

Rovarírtót kellene hívni, az az egész lakást befújja.

2016. jún. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!