Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez allergia lehet?

Ez allergia lehet?

Figyelt kérdés

Kb másfél hete van a lakásunkban egy teljes festés. A harmadik nap reggelén, torokfájásra, náthára ébredtem, de ha ez még nem lenne elég, még egy aftám is lett. Elején még használt a Rubophen thermo, meg a Strepsils, egész napra elmulasztotta a tüneteket, de most már nagyon erősek a tünetek.. Lehet ez festék allergia? Azt is észrevettem, hogy amikor elmentünk itthonról, enyhültek a tünetek, és éjszaka felébdredtem egyszer tüdőfájdalomra amikor abban a szobában aldutam, amiben 1,5 napja festettek... (Eddig nem ott aludtam)

Szóval ez festékallergia?

Minden értelmes választ köszönök! :)



2016. júl. 6. 19:43
 1/1 leszbikuslány ***** válasza:
Lehet hogy a festékben kévő nitróhígítóra illetve a gőzére allergiás vagy. Ahogy párolog a szobádban te meg belélegzed a gőzt ami ott párolog
2021. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!