Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Vannak itt lisztérzékenyek?

Vannak itt lisztérzékenyek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, jelen! :D

Szólj, ha kérdésed van! ;)


23N

2016. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, igen, kérdésem lenne :)

Te szoktál enni olyan ételeket ami nyomokban glutént tartalmazhat? Tudom, hogy elvileg nem szabad, de elég sok lisztérzékenyt hallottam aki megeszi és elvileg semmi baja nincs tőle...

2016. júl. 29. 23:23
 3/4 anonim válasza:

Szia! Szerintem attól függ a dolog, hogy ki mennyire allergiás rá. Az egyik barátnőm is lisztérzékeny, de annyira, hogy semmi olyat nem ehet, amiben akár 1 szem glutén is van. Szóval ha mondod, hogy vannak olyanok akik ehetnek olyat amiben nyomokban van glutén, az azért van, mert ők nem olyan durván allergiásak. :)

Ha gondolod, megpróbálhatod, hogy te is eszel, legalább kiismered, mennyire vagy rá allergiás.

2016. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Párszor ettem már gluténosat (persze véletlenül) és semmi tünetem nem volt. Egyszer ettem vagy 5-6 darab tésztát. (Igen, a jó kis menza, vállalják hogy megcsinálják gluténmentesen, erre odaadják a tésztát mondván a lasagne tésztában nincs glutén, utána odajön a főnök hogy nehogy tovább egyem mert gluténos...és az tömény glutén) de érdekes, ettől sem lett semmi bajom. Csak a baj az, hogy lehet hogy kívül nincs tünet de lehet hogy belül elkezdte tönkretenni a szervezetemet. Vagy akkor lett volna tünet is? Mert ahhoz képest hogy egy lisztérzékenynek egy kenyérmorzsától is tünete van nekem a sokkal többtől nem volt semmi :)
2016. aug. 12. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!