Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Menjek másik dokihoz? Komolyan...

Menjek másik dokihoz? Komolyan, mintha tetves lennék. L

Figyelt kérdés

A fejbőröm (tarkómnál, illetve környékén) viszket folyton. Szárad a fejből, mintha korpás lenne. Egy ideje észrevettem, hogy jobban hullik is a hajam.


Ezek előtt felkerestem egy bőrgyógyászt. Azt mondta a stressz az oka. Illetve felírt egy gyógyszert (ursofalk)+ 1 oldatot (diprosalic). Jobb az oldattól, mert régebben piros is volt a folt, érzékenyebb, most "csak" nagyon zavaróan viszket, hámlik. Sosem voltam korpás, de ezen a területen, ahol folt van, olyan, mintha az lennék.


Lehet nem is jó, amit használok? Legalábbis nem úgy fest...


Mit csináljak? A munkán miatt stresszelek, szedek már vitamint, meg kis erősítőt, de ez sosem múlik el??? Azt mondta, hogy előjön majd mindig. Olyan, mintha tetves lennék komolyan. Már eleve ez idegesít, hogy viszket, meg a hajhullás is.


Nem volt valakinek ilyen panasza? Vagy esetleg a ismerősének? Bárkinek?


2016. szept. 14. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A mi aulinkban volt egy tetves lány, azt mondták neki, hogy vegyen tetü elleni sampont(én még nem hallottam róla)nem tudom hogy lehet-e kapni drogériákban, de ha nem neten bizti van, ezt próbáld meg, hátha bejön :)
2016. szept. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Olyan, mintha az lennék, de nem vagyok. A viszketés miatt írtam.
2016. szept. 14. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ekcémának hangzik. Keress fel egy másik bőrgyógyászt, addig is válts gyógynövénes samponra.
2016. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő is ezt mondta. Szeborreás ekcéma. De úgy tűntette fel, hogy erre nincs gyógyír. Nem akarok örök életemre vakarózni... Csak van valami rá. :(
2016. szept. 14. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan hajkozmetikumokat használj, amelyekben nincs vegyi anyag.
2016. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem hat amit fellírt, akkor menj vissza az orvoshoz, vagy keress másikat.
2016. szept. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!