Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit csináljak ha Rózsa hámláso...

Mit csináljak ha Rózsa hámlásom van?

Figyelt kérdés

2016. dec. 5. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát vagy elmúlik, vagy nem. A bőrgyógyász mondta, hogy az? Mert gombás dolgok is tudnak hasonló kicsit vörös hámló dolgokat csinálni hajlatokba és hátra, azokra a candibene és a canesten jó tud lenni.

A rózsahámlásra szoktak a bőrgyógyászaton kenőcsöt felírni, az tud segíteni, de amikor utoljára ki kellett váltanom, majdnem szívrohamot kaptam, hogy 5ezer ft fölött volt és az orvos nem bíztatott vele, hogy valóban használni is fog.

2017. jan. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz! Semmiképp ne fürödj tusfürdővel, ajánlom az Unguentum Hydrophilicum Nonionicum mosdókenőcsöt. Nekem a bőrgyógyászom még egy szteroidos kenőcsöt írt fel aminek már nem tudom a nevét de ezt csak a foltokra lehetett kenni.
2020. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!