Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez mitol lehet?

Ez mitol lehet?

Figyelt kérdés

Sziaaztok.

Fogorvosom felírt egy augmentin gyógyszert fogínygyulladasra, 2 darabot bevettem belőle,viszont a boromon csalankiutesek jelentek meg amik elis multak 3 ora alatt. Allergias lennek a hatoanyagara? ( eddig szedtem soha nem.volt.ilyen)


2017. jan. 4. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az,hogy eddig nem volt semmi bajod tőle,nem jelent semmit. Bármikor elkezdődhet az allergia. Be ne vegyél belőle többet! Menj vissza az orvoshoz és kérjél másik gyógyszert.
2017. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kértünk időpontot vizsgálatra, hogy mire lennek allergias. De az a vicc hogy tegnap este us bevettem 5-6 körül este 9 ig semmi.nem.volt. Aztán ma bevettem, és tiszta kiutes voltam, nem nem.szedek tobbet
2017. jan. 4. 20:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez nem furcsa. Az immunrendszernek meg kell ismernie az idegen anyagot,ahhoz,hogy később felismerje és reagáljon rá. Ha valaki még soha nem szedett valamilyen gyógyszert,akkor az elején,nem lesz allergiás reakciója. Viszont ha egyszer elkezdődött,akkor nem múlik el soha és a következő reakciók még hevesebbek lesznek. Most csak a bőrödön alakult ki csalánkiütés,de később ez gégeödéma vagy anafilaxiás sokkban is megnyilvánulhat.
2017. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyet ne csinálj többet, mert ez veszélyes. Ha jelez a szervezeted, akkor allergiás vagy rá. Én majdnem megfulladtam ettől az Augmentin hatóanyagtól.
2017. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ma már nem vettem be tobbet miutan volt ez az egész
2017. jan. 4. 20:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha fogászati problémád van, a Summamed allergiásoknak is jó. Nagyon jó gyógyszer.
2017. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt nem értem egyébként, hogy egy 14 éves gyereknek mi a f..znak.irnak fel egy ilyen erös gyógyszert....
2017. jan. 4. 20:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként volt egy mononukleózisom, az alatt szedtem gyógyszert mert kedves orvos félrekezelt ezáltal érzékeny lettem rá... ( most jutott eszembe szerintem ez a kivalto oka), foloslegesen szedtem az antibiotikumot
2017. jan. 4. 20:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Az Augmentin nem egy nagyon erős gyógyszer és különböző hatáserősségű van belőle,tehát lehet gyerekeknek is adni. Ráadásul az allergia nem azért alakul ki,mert valakit túl kezelnek. Egyszerűen ez a szervzezetnek egy túlzott reakciója.
2017. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én nem tudom... De koszi a válaszod es segítséged
2017. jan. 4. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!