Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit tehetek hogy újra hordhass...

Mit tehetek hogy újra hordhassak fülbevalót?

Figyelt kérdés
1 éve volt lyukasztva a fülem mikor 17 éves voltam, azóta mindig hordtam valamilyet. Kellemesen megvolt a fülem egy éppen orvosi fém anyagú fülbevalóval, aztán 2 hónappal rá hirtelen folyamatosan nagyon gennyes kezdett lenni, akármivel kezelhettem, nem múlt el (összesen 7 cuccot próbáltam ki a tünetek kezelésére, szóval mindent). Én meg csak fülbevalót akarok hordani, és azt hittem ez nem nagy "kérés". Tehát, mit tehetek hogy újra hordhassak, akár bizsut, fülbevalót (nem tudom az orvosi fém bizsu-e, mindegy..)?
2017. jan. 17. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Femallergia. Gyogyitani nem lehet, maximum arany- vagy platinaekszerrel probalkozhatsz. Ha gyururol lenne szo talan a koromlakkos modszer mukodne, de fulbevalonal nemigen.
2017. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!