Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Alkoholallergiám lenne?

Alkoholallergiám lenne?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve van az, hogy akármennyit iszok (van 1-2 ritka példa, hogy semmi bajom nincs), hazamegyek, lefekszem aludni és 2-3 óra alvás után felébredek, remegek és szédülök olyan fél-egy órát (az a legrosszabb rész), aztán végül kimegyek hányni. Legutóbb egy Cidert és egy fél pohár pezsgőt ittam, máskor 2 Somersbyt és egy sört, tehát csak, hogy lássátok milyen mértékkel iszok. Persze nagyon ritka esetben eddig volt az, hogy össze vissza ittam, mégsem lett semmi bajom. 18 éves lány vagyok. Ez alkoholallergia lehet? Tudok orvoshoz fordulni vele?
2017. márc. 7. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem tudok érdemben válaszolni, de velem is ez van. Ami azért érdekes, mert régen semmi bajom nem volt, megihattam 4-5 deci töményet is egy éjszaka alatt, most meg már egy-két feles, vagy egy pohár pezsgő után is hánynom kell. Én kérdeztem a háziorvost, azt mondta hogy sok a savam, de nem hiszem.
2017. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Same, ciki nem ciki, régen akármennyit ihattam maximum hánytam egy jót még ott, de semmi rosszullét, és nem tudom mi van, de megőrülök, hogy ennyi alkoholtól képes vagyok hányni.
2017. márc. 7. 19:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!