Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Orrdugulás éjszaka, mi okozhatja?

Orrdugulás éjszaka, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Reggelre eldugul az orrom, egyik oldalt kicsit erősebben. Emiatt kicsit úgy érzem hogy nem alszom ki magam rendesen, fáradt vagyok napközben. Egyébként jól alszom, olyan értelemben hogy nem ébredek fel egyszer sem éjszaka, nem is horkolok. Allergiás, tudomásom szerint nem vagyok semmire bár nem voltam ilyen vizsgálaton. A páratartalom kicsit magas a szobában (65-70% is előfordul).

Mi okozhatja ezt?

Orvoshoz kicsit félek elmenni mert mostanában hallani olyat hogy beutalnak alvásvizsgálatra amire 2-3 hónapot kell várni és addig bevonják a jogosítványt. Ez tényleg így van?


2017. márc. 31. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem alvászavarral kapcsolatos, úgyhogy alvásvizsgálatra tuti nem utalnak be. Azt nem tudom, mi okozhatja, de én inkább fül-orr-gégére mennék első körben, és ha ott nem találnak semmit, utána úgyis megmondják, hova érdemes.
2017. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!