Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetséges-e hogy alkohol...

Flatflip kérdése:

Lehetséges-e hogy alkohol allergiám van?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés alkohol fogyasztás esetén is remegek fáj a gyomrom szelek kínoznak és a vegén a hányás... Volt néhány alkalom már amikor nem hánytam de az esetek 90%-ában cserben hagy a gyomrom.
2017. máj. 28. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hiányzik az emésztéséhez szükséges enzim.
2017. máj. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszod de ez így lesz életem végéig vagy lehetséges hogy a monoukleózis következménye?
2017. máj. 28. 00:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem arra vigyazz a biosz tanar mondta hogy van mondjuk 1000bol egy aki nem birja az alkoholt de ez kiis derul az elso alkalommal nezesd meg ne jatszadozzal ha nem erzed jonak
2017. máj. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha májgyulladásod van valamelyik csókvírustól, akkor nem csak az alkoholt nem bírod megenni, hanem úgy kábé semmit.

Én csak savanyú káposztát bírtam enni 4 hétig.

2017. máj. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3: Mit értesz azon, hogy nézesse meg?

Ki nézi meg?

2017. máj. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát alapból az első alkalomnál jól bírtam aztán volt egy monoukleózisom, utána rá egy 3 hónapra piszok rosszul voltam étgyomorra ittam össze-vissza minden szart és akkor teljesen kihánytam mindent. Azóta nem nagyon bírom a nagyobb adagomat, sőt a töménytől szinte mindog hányok.(a betegség az már több mint 2 éve volt)
2017. máj. 28. 02:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem èrtek hozzá ne haragudj 5 ös általános orvos esetleg továbbküld szakosztàlyra
2017. máj. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!